Tehetségnap az EGYMI-ben 2026
2026. május 6-án került megrendezésre Szentlőrincen, az EGYMI-ben a Tehetségnap, amely egy sajátos nevelési igényű tanulók számára szervezett verseny. Iskolánk diákjai versmondás és rajz kategóriában szerepeltek.
A rendezvény támogató, elfogadó légkörben zajlott, lehetőséget adva a gyermekeknek arra, hogy megmutassák tehetségüket, kreativitásukat és egyéni értékeiket. A versmondó kategóriában tanulóink bátran és kifejezően adták elő választott verseiket, míg a rajz kategóriában készült alkotások ötletgazdagságról, igényességről és kreatív látásmódról tanúskodtak. Tanulóink méltón képviselték intézményünket, szép eredményeketcértek el, és pozitív élményekkel gazdagodtak. Büszkék vagyunk rájuk kitartásukért, lelkes felkészülésükért és példamutató szereplésükért.
Gratulálunk Királyné Karancsi Csilla Mónika tanítónőnek a felkészítéshez!
További részleteket az iskola Facebook-oldalán olvashat!









